? Managecash-Enterprise sistemini kurmak ne kadar sürer?

ManageCash uyarlaması müşterimizin işlem hacmine göre değişen sürede yapılabilir. Kullanıcı eğitimleri uzaktan veya özelleştirilmiş olarak nakit merkezlerinde verilebilir, bunun için lütfen bizimle temasa geçin.

? Managecash-Enterprise için özel donanım gerekiyor mu?

ManageCash uygulaması web tabanlı olduğundan özel bir bilgisayar gerektirmez, tablette bile çalışır. Nakit merkezlerinde kullanılan MC Kiosk uygulamalarının barkod okuyucu ve dokunmatik ekranlı bilgisayarlarda çalışması işlem hızında büyük işlem hızı getirmektedir. Sahada taşıma yapan personeller ise Android OS akıllı telefonlar ile işlemleri online olarak yürütebilirler.

? Managecash Bireysel ve Kurumsal Nedir?

ManageCash-Bireysel, kullanıcıların acil fiziksel nakit para ihtiyacı için diğer ManageCash-Bireysel kullanıcılarından veya yakındaki esnaftan kolayca para çekebilmelerini sağlayan bir uygulamadır. ManageCash- Kurumsal, KOBI ve perakendecilerin günlük nakit hasılatını gün sonunda taşıma ve saklama riskini anlaşmalı güvenlik firmaları ile buluşturarak güvenli bir şekilde bankaya taşınmasını sağlamak için bir pazaryeri uygulaması olarak geliştirilmiştir.

? Nakite nasıl ulaşabilirim?

Şu anda nakit çekimi, yalnızca ManageCash-Bireysel kullanıcılarından veya ManageCash-Kurumsal esnaflardan yapılabilir. Uygulamaya girdiğinizde sizden konum izni ister. Konum izni verildikten sonra size en yakın konumdaki kullanıcılardan “para verebilecek” diğer kullanıcılar listelenir ve harita üzerinde özet bilgisi sizinle paylaşılır. Seçim yapılmış konum ile beraber, o konuma yakın konumlar da listelenir.Kurumsal uygulamada para toplama rezervasyonu yaptığınız güvenlik firması ile etkileşimler görülecektir.

? Verilerimiz güvende mi?

ManageCash verileri bulut ortamında güvenli bir şekilde saklanmakta ve %99 çalışma garantisi verilmektedir.

? Bireysel ve Kurumsal olarak hangi işlemleri yapabilirim?

Bireysel kullanımda nakit para alma işlemlerinizi diğer kullanıcılardan size en yakın ManageCash-Bireysel kullanıcılarından anında buluşarak yapabilirsiniz. Kurumsal kullanıcılar ise şu an için hasılat toplama işini anlaşmalı güvenlik firmalarına devredecekler, nakitlerini güvenli bir şekilde bu firmalar ile taşıtabileceklerdir. Daha sonraki aşamada bozuk para transferi vb. gibi diğer değerli kıymetleri isteme seçeneği de sisteme eklenecektir.

?ManageCash Enterprise white-label olarak çalışabilir mi?

Evet, sistemi müşterinin marka ve logosu ile çalışacak şekilde özelleştirebiliriz.

? ManageCash-Enterprise ne kadar maliyetlidir?

ManageCash lisanslaması sistemin hacmine göre değişmektedir, aktif olarak kullanılan zırhlı araç, personel, nakit merkezi ve hizmet verilen lokasyon sayısı belirleyici olmaktadır. Fiyat almak için lütfen bizimle temasa geçin.